ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Катехитична школа святих рівноапостольних Кирила і Методія  при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі Київської архиєпархії, Вишгородського протопресвітерства

 

Урочисте відкриття Катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія відбулося 17 вересня 2016 р.Б. з волі Божої та благословення ректора семінарії та адміністратора парафії Пресвятої Тройці с. Княжичі - прот. Петра Жука.

Метою катехизації дітей, молоді та дорослих є розважання над Словом Божим у молитві, актуалізації його в житті, а також постійне одухотворення його в серці (Катехитичний правильник УГКЦ, 129). Саме з такою метою і була створена наша Парафіяльна Катехитична Школа (надалі ПКШ), а її небесними покровителями було обрано великих слов’янських вчителів – святих рівноапостольних Кирила і Методія.

Трішки про нас!

Заняття відбуваються в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії щонеділі о. 11.00 год, після Божественної Літургії. Учасники катехитичної школи займаються у 5-ти групах:

- дошкільнята;
- діти, які готуються до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя;
- діти після першої Сповіді;
- старша група дітей;
- дорослі та молодь.
З грудня 2018 р. відбувається катехизація дітей віком 2-4 р. у дитячому просторі «Босоніж по траві» (приватний садочок у с.Княжичі)
Кожного вівторка відбуваються заняття дитячого ансамблю, а також Молитовне читання Святого Письма для дорослих, яке провадить семінарист.

Загальна кількість учасників школи становить 50 осіб.
У програмі школи є:
- ознайомлення з християнськими правдами віри;
- українськими традиціями;
- використання нових, цікавих методів катехизації та євангелізації;
- недільний кінотеатр;
- творчі майстер-класи;
- літні табори;
- цікаві екскурсії;
- банси, ігри, пісні під гітару та безліч можливостей плідно і з користю провести час з Богом.

Такі зустрічі дозволяють учням школи познайомитися зі справжнім патріотизмом, українською та духовною піснею та допомагають ставати свідками любові до Бога та ближнього.
Катехитами для дітей та дорослих виступають брати IV-VI курсів, які кожної неділі ревно сповнюють свій обов’язок передавання віри.

З нового навчального року розпочала діяльність вівтарна дружина, до якої ввійшли хлопці з нашої ПКШ. Вони навчаються прислуговувати під час Божественної Літургії та дбати про чистоту храму. 

    

При Катехитичній школі також створено парафіяльний дитячий хор, яким опікується пані Тетяна Стефанишин. Репетиції хору відбуваються по вівторках щотижня.

                   

Ми є у мережі Facebook, долучайтесь: Катехитична школа святих Кирила і Методія в селі Княжичі