ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійний гурт «МетаНоя»


 

МетаНоя - це інструментально-вокальний ансамбль, створений 7 жовтня 2015 року, в Київській Трьохсвятительській Духовній Семінарії. 

Склад ансамблю: 
Іван Височанський - ритм-гітара, вокал
Ігор Дмитришин - бас-гітара, вокал
Юрій Іленков - перкусія, вокал
Василь Пишкович - перкусія, вокал
Владислав Ігнатюк - соло-гітара, вокал.

 

Члени гурту так описують ідею створення цієї музичної спільноти:

«Ми прийшли до семінарії з метою стати священиками.  Кожен з нас мав певний досвід, пов’язаний з музикою: хтось грав на гітарі, хтось співав у хорі, а хтось мав навіть нагоду бути учасником інших музичних спільнот. Божа воля і наше бажання прославляти його через пісні зробили свою справу:  у 2015 році ми зібрались і вирішили грати на чуваннях».

 

Назва гурту «МетаНоя» – з грец. означає покаяння або повернення назад, а в іншій інтерпретації – мета Ноя. Ноєвою метою було спасти людський рід і все живе.

Творчий дебют колективу відбувся на нічних чуваннях в Соборі Воскресіння Христового у жовтні 2015 року, він окреслив стиль виконання пісень, з тих пір гурт бере активну участь у чуваннях. Стиль музики можна окреслити  християнським поп-роком.

На новий 2016 рік та Різдво Христове, гурту скористався нагодою привітати українські парохіяльні спільноти в Італії. За два місяці семінаристи дали 12 концертів. У липні 2016 року гурт виступав на загальнонаціональній прощі в Зарваниці 2016.

МетаНоя бере активну участь у проведені молодіжних зустрічей, разом із театральним семінарійним гуртком робить театрально-музичні постановки.

Зараз гурт перебуває на стадії запису пісень.

МетаНоя - колядка "Утішмося"

Канал у мережі YouTube  

Група у мережі Facebook