ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

"МетаНоя" на зустрічі християнських гуртів

"МетаНоя" на зустрічі християнських гуртів
20 16:44 2017 0 коментарів 668 переглядів

З 17 березня протягом трьох дні проходили зустрічі християнських колективів міста Києва. Зустрічі проводив та організовував гурт «КАНА» спільно з патріаршою курією у справах молоді. У них взяли участь гурт «Мараната», гурт «Gloria» з парафій римо-католицької церкви та гурт Київської Трьохсвятительської духовної семінарії «МетаНоя». 

В перший день гурти представляли свої композиції, розказували історії створення та ділились досвідом.

«Кожен з нас відчув теплу атмосферу та спільність у досягненні своєї мети, а мета нашої праці є примноження Божої слави» - розповідає вокаліст гурту, Височанський Іван. Самореалізація через творчість  дуже важлива для кожної людини, а підтримка та добре слово мотивують на більші досягнення, саме це кожен з нас мав можливість відчути.

В другий день ми мали свої заняття стосовно своїх інструментів. Окремо басисти, гітаристи, вокалісти, тощо. В такий спосіб ми відчули індивідуальну роботу та підвищили свої музичні навики.

В третій день вокаліста гурту «Кана», Христина Підлесецька, проводила зустріч з усіма колективами на рахунок соціальних мереж та правильного користування інформаційними джерела.

Дякуємо ректорату КТДС за підтримку у проходженні цих зустрічей, о. Ростиславу Пендюку, всім  присутнім гуртам та гурту «Кана» за професійну допомогу.

 

бр. Владислав Ігнатюк, IV курс КТДС