ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Зустріч духовенства семінарії з Апостольським Нунцієм

Зустріч духовенства семінарії з Апостольським Нунцієм
Грудень 17 18:33 2016 0 коментарів 1091 переглядів

15 грудня, ректорат та семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарї, взяли участь у Різдвяній зустрічі з Апостольським Нунцієм

Духовенство Київської архиєпархії УГКЦ очолив Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії. У своєму слові Архиєрей привітав Апостольського Нунція Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, духовенство та всіх працівників Нунціатури з Різдвяними Святами.

Владика зауважив: "Ідучи дорогою нашого життя часто вдивляємося в небо шукаючи для себе світла. Бог здатний нам його дарувати." Тому, перш за все, це світло повинне розгорітися в душах всіх нас, а також додав:"Мир глобальний починається з миру серця кожного з нас – в яслах нашого серця», – наголосив Єпископ.

Завершуючи слово Владика побажав, щоб над Апостольською Нунціатурою в Києві завжди світила Вифлеємська зірка, яка спрямовуватиме людську ходу українського народу до Господа Бога.

Відтак Апостольський Нунцій Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті запевнив усіх в підтримці та молитві Папи Римського за Український народ: «Радію, що всіх вас бачу, а також дякую за велику роботу, яку робите, й за те ким ви є!».

Різдвяний настрій та святкову атмосферу Різдва Христового своїм співом коляд створив семінарійний октет "АКСІОС".

бр. Марко Коберинко, І курс КТДС