Зустріч блаженнішого Святослава з семінаристами І-го курсу

Зустріч блаженнішого Святослава з семінаристами І-го курсу
Вересень 22 17:17 2020 коментарів 1354 переглядів

У день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідав спільноту КТДС та можливість провести зустріч-знайомство з братами І-го курсу.

Зустріч почалася із знайомства: кожен семінарист мав можливість відрекомендувати себе і розповісти про історію свого покликання. Після представлення братів, Глава УГКЦ звернувся з привітальним словом. У якому, поділився власним досвідом праці у духовній семінарії. Були озвучені рекомендації для семінаристів, які тільки починають своє життя у братерській спільноті. Розповідаючи про нові виклики у душпастирському служінні, Архієрей дав рекомендації того, яким має бути священник ХХІ століття, як він має реагувати на виклики сьогодення, як має знаходити спільну мову з молоддю та з суспільством в цілому.

Особливу увагу Блаженнійший звернув на різноманітті братів першого курсу, які приїхали до Києва з різних регіонів України та країн зарубіжжя (Білорусь, Велика Британія, Сполучені Штати Америки), маючи різний науковий, життєвий та ментальний досвід.

 Після дружньої бесіди блаженніший Святослав подарував братам низку книг та побажав семінаристам доброго навчального року. Завершення зустрічі було відзначене спільним фото. 

Віталій Олійник та Ілля Хромов, брати І-го курсу