Зимова вечірка у нашій катехитичній школі (ДОДАНО ВІДЕО)

Зимова вечірка у нашій катехитичній школі (ДОДАНО ВІДЕО)
Грудень 23 20:23 2018 коментарів 1116 переглядів

Тільки нещодавно розпочався навчальний рік у катехитичній школі святих рівноапостольних Кирила і Методія, а тут вже і перше півріччя добігає кінця. От ми і вирішили з цього приводу зробити собі затишне святкування у нашому маленькому, але такому родинному колі.

На початку зустрічі, ректор семінарії, він же й адміністратор парафії Пресвятої Трійці – прот. Петро Жук радо привітав усіх із цим маленьким святом та побажав усім нам і надалі крокувати дорогою пізнання віри за Христом, чим і благословив початок нашого парафіяльного вечора.

До цієї події найбільше готувалися діти, адже прийшли на святкування не просто, а кожен у якомусь карнавальному костюмі. Були у нас і принцеси, були і пірати, був Буратіно, ангелик і навіть циганка, та всіх і годі перечислити. Також були юні моделі, що презентували якісний одяг, одним словом – кожен постарався долучитися у свій спосіб до святкування. В ході вечора ми співали пісні, танцювали веселі банси, та навіть зіграли один конкурс із залучення всіх вікових категорій: від найменшеньких діток до їхніх бабусь. Це було справді весело. Ну і як може бути гарне святкування без солодкого столу? Дякуємо батькам, що подбали про те, щоб після активного вечора ми мали чим підкріпитися. Окреме спасибі нашій учасниці катехитичної школи – Тітаревій Діані, яка спекла нам чудовий торт. Думаю, що всі посмакували, а також окреме вітанні її мамі – п. Аллі, яка в цей день святкувала свій День народження.

Слава Богу за чудовий час та велика вдячність усім, хто в який би не було спосіб долучився до нашого свята, чим зробив його таким, як воно було – радісним, щирим, родинним! 

Зимова вечірка у нашій катехитичній школі

бр. Михайло Крамар, Vкурсу КТДС