ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Здійснення постригу в члени братства Введення в Храм Пресвятої Богородиці

Здійснення постригу в члени братства Введення в Храм Пресвятої Богородиці
Грудень 09 13:27 2016 0 коментарів 955 переглядів

День 8 грудня 2016 року Божого став особливим для нашої спільноти. Адже саме тоді відбувся постриг до Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» шістьох нових братчиків, які вирішили віддатися під опіку Божої Матері. Вони сьогодні прийняли особливе, але водночас радісне служіння, адже за приклад взяли поставу Небесної Неньки.

Після Акафісту до Пресвятої Богородиці ми розпочали чин постригу кандидатів до Братства, який очолив Єпископ-помічник Київської Архиєпархії УГКЦ владика Йосиф Мілян. З рук архиєрея постриг прийняли: Іван Височанський, Євген Василик, Олександр Француз, Ярослав Кузишин, Тарас Микитич та Ігор Дмитришин.

Кожного понеділка і четверга братчики збираються на спільну молитву, на якій просять в Бога милості для всіх хто потребує Його ласки, а особливо за Божу опіку над тими які залишають свої прохання про молитву на нашому сайті. Крім цього братчики беруть активну участь у місійній діяльності, допомагаючи парафіям УГКЦ у Запорізькій області. Вже четвертий рік Братство опікується Молодіжною пішою прощею «Мелітополь-Снігурівка», яка є єдиним подібним заходом на теренах південно-східної України. Місійний відділ активно залучається до пасторальної допомоги священикам на південному-сході України.

Крім того, братчики ведуть активну діяльність в часі великого посту. Цього року ми відвідали декілька наших парафій в різних куточках Київської Архиєпархії, проводячи Хресні дороги та молитовні програми. А в каплиці Українських Новомучеників в центрі Києва проводили «Великопісні зустрічі для молоді».

Братчики ведуть активну співпрацю з Центром Душпастирства Військовослужбовців КТДС, якій і вийшов з лона Братства. На протязі року, разом з нашими капеланами, проводяться різні акції в шпиталях та військових частинах. А по неділях братчики проводять катехизацію для військовослужбовців та відвідують поранених в шпиталях.

Коротка історична довідка:

Братство Введення в Храм Пресвятої Богородиці Було створене в 1885 році з ініціативи о. Ісидора Дольницького, який на той час був духівником Львівської Духовної Семінарії. Отець Ісидор прагнув прищепити майбутнім священикам дух побожності, який би вони могли б винести поза стіни семінарії на свої майбутні парафії. Тож  25 грудня 1884 р. Митрополит Сильвестр Сембратович отримав благословення від Папи Лева XIII на заснування братства і 23 червня 1885 р. Митрополит урочистою грамотою канонічно започаткував Братство під назвою «Введення в храм Пресвятої Богородиці.

В час Другої Світової Війни разом з ліквідацією Львівської Духовної Семінарії перестає існувати і братство.

З виходом УГКЦ із підпілля, відновила свою діяльність Львівська духовна семінарія, а з нею у 1992 році відновило свою діяльність й Братство Введення в храм Пресвятої Богородиці. З 2000 по 2007 рр. духівником Братства був отець-доктор Святослав Шевчук, який тепер є Главою й Отцем Української Греко-Католицької Церкви та опікуном Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

4 грудня 2012 року в каплиці КТДС відбулося посвячення перших п’яти братчиків і від того часу розпочалася історія братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» у нашій семінарії.

На сьогоднішній день братство налічує 19 членів та 9 кандидатів. Чинним головою  братства є бр. Іван Мікловш, а духівником – ієр. Роман Островський. 

Бажаємо новим братчикам Божої благодаті та всіх ласк від нашої Небесної Заступниці на многії і благії літа!

 

Інформаційний центр братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці»