ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Завершення курсу «Фінансова грамотність»

Завершення курсу «Фінансова грамотність»
04 11:46 2017 0 коментарів 1841 переглядів

3 березня у стінах нашої семінарії відбулася чергова та, водночас, завершальна лекція з курсу «Фінансова грамотність». Нагадаємо, що проходив він під керівництвом Університету банківської справи.

Як і раніше, так і нині, ми мали можливість почерпнути зі знань досвічених людей із цієї галузі. Цього разу до нас завітав Антон Валерійович Зайонц, працівник ПриватБанку, керівник напрямку «ЮніорБанк», та Тетяна Дмитрівна Гірченко, к.е.н., професор кафедри банківської справи Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи». Кожного разу вона намагалася зробити цю зустріч цікавою та більш доступною, а головне – практичною, і саме тому запрошувала людей, яких особисто знає, зокрема Антона Валерійовича, її аспіранта.

Антон Валерійович провів лекцію на тему: «Онлайн-пратика ПриватБанку» та ознайомив нас із поняттям електронної валюти «BitCoin», а також розповів про особливості роботи в ПриватБанку.

На завершення Тетяна Дмитрівна, від імені ректора Тамари Смовженко, вручила сертифікати студентам Київської Трьохсвятительської духовної семінарії про успішне завершення семестрового курсу «Фінансова грамотність».

бр. Роман Кічула, І курс КТДС