ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До КТДС завітав Володимир Шеремета - голова бюро УГКЦ з питань екології

До КТДС завітав Володимир Шеремета - голова бюро УГКЦ з питань екології
Листопад 06 23:13 2017 0 коментарів 676 переглядів

Сьогоднішній день у стінах нашої спільноти ознаменувався досить цікавою подією, адже до нас завітав Володимир Шеремета – голова Бюро УГКЦ з питань екології.

У ході зустрічі з семінаристами, було представлено посібник «Енергія, Справедливість і Мир», у якому показано погляд Церкви на екологічну ситуацію, що сьогодні складається не лише в Україні, але й у світі загалом. Ця книга аналізує папські документи, в яких йде мова про світ екології.

«У цьому посібнику Папська рада «Справедливість і Мир» прагне привернути увагу до значення енергії в житті людини, а також до багатогранних взаємозв’язків енергії з такими сучасними викликами як: руйнування природного довкілля, економічної кризи, проблеми голоду та війни. Книга фокусує свій погляд на енергії як у науковому, так і у біблійно-теологічному аспекті на основі принципів, критеріїв, суджень і практичних установок, які пропонує Доктрина, або соціальне Вчення Церкви. Ключове завдання -– подати цілісне розуміння енергії, енергії в Божому плані спасіння людини та освячення світу», - зазначає пан Володимир.

Сьогодні нам як ніколи варто розуміти, що природа з її ресурсами є великим даром, який ми отримали від Бога для нашого добра. І від того, як ми з нею поводимося, залежить наше майбутнє.

Опісля цікавої презентації семінарії подарували аератори, які будуть встановлені на кожному крані, що значно зменшить розхід води, а також в рамках акції «Посади дерево миру» посаджено молоду ялинку. 

бр. Михайло Крамар, IV курс КТДС