ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Великопосні реколекції у КТДС (День перший)

Великопосні реколекції у КТДС (День перший)
11 10:40 2017 0 коментарів 1251 переглядів

10 квітня 2017 року Божого в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії розпочалися триденні великопосні реколекції, які провадить ієромонах Атанасій (Сольський), настоятель Святотроїцького монастиря студійського уставу, що у с.Жуків .

Метою великопосних реколекцій є заглиблення в тайну страждання, смерті і воскресіння Ісуса Христа, щоби кожен з нас ще раз відкрити для себе ту Любов, з якою Бог нас сотворив, і яку проявив, давши Сина свого Єдинородного на суд і смерть задля спасіння всіх людей. Щоби постійно перебувати в молитовній і благоговійній атмосфері, брати традиційно дотримуються повного мовчання під час реколекцій, адже це час для глибокої призадуми над власним духовним життям.

  Отець Атанасій нагадав братам про мету посту – перемогти пристрасті і спокуси, які нас поневолюють і ведуть від Бога до гріха. «Ми на прямій дорозі, де з однієї сторони Бог і вічне життя, а з іншої гріх і смерть, - зазначив отець-реколектант, -  і якщо ти не йдеш до Бога - то рухаєшся у сторону гріха і смерті. Це страшно, і цей шлях своїми силами не здолати. Тільки прийнявши Божу любов і прийшовши до Бога з наверненням і покаянням можна спастися»

«Здивувалися ті ще більше й один до одного казали: "Хто ж тоді може спастися?" Ісус же, поглянувши на них, мовить: "У людей це неможливо, - але не в Бога; у Бога бо все можливо."» (Мр 10,26-27)

 

Бр. Назар Боянівський, І курс КТДС