ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Великопісні реколекції в КТДС (день другий)

Великопісні реколекції в КТДС (день другий)
12 10:22 2017 0 коментарів 889 переглядів

Великий вівторок в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії супроводжувався з самого ранку благоговійною тишею, адже брати, перебуваючи в роздумах та розважаннях над Божим Словом, духовно відновлюються, готуючи свій дух та тіло до Воскресіння Христового.

Реколектант отець Атанасій, ділячись з братами  своїм досвідом  та досвідом Святих Отців, розповів декілька методів, як відновити зв’язок з Господом, який людина втратила, коли згрішила, адже, як зазначив отець: «Людина прагне і шукає цього зв’язку, тому й приліплюється до всього і знову падає в спокуси».

Також отець Атанасій говорив про нашу спільноту, наголошуючи, що кожен з нас є в спільноті виключно з Волі Божої  і всі прикрості, трудності та радощі  співжиття Бог нам допускає «Для ширшого пізнання себе через ближнього... адже ближній є нашим лікарем, який допомагає бачити наші духовні хвороби» .

Опісля Літургії Преждеовященних Дарів та духовник наук і розважань, брати-семінаристи відійшли на нічний спочинок, в очікуванні наступного – третього і останнього дня великопісних реколекцій в КТДС.

 

бр. Євген Василик, ІІ курс КТДС