ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вечір пам'яті митрополита Володимира Стернюка

Вечір пам
Жовтень 02 17:18 2017 0 коментарів 482 переглядів

29 вересня 2017 року виповнилась 20 річниця з дня смерті світлої пам’яті митрополита Володимира (Стернюка). З цієї нагоди в семінарії відбувся вечір пам’яті цього великого ісповідника віри.

Отець Інокентій Волошин, префект КТДС з дисциплінарної частини, сказав вступне слово, в якому поділився з братами особистими спогадами про владику Володимира.

«Митрополит Володимир був дуже людяним. Пам’ятаю, як він вітався з людьми не лише нашим традиційним «Слава Ісусу Христу», але й по-світському «доброго дня». Він боявся ставити людей у незручне положення, не хотів, щоби вони були закритими…», - згадував отець Інокентій.

Після цього брати і отці мали нагоду переглянути фільм «Ціною власного життя», про життєвий шлях, служіння й терпіння митрополита Володимира, який в часі підпілля був місцеблюстителем патріаршого престолу в Україні й за це був жорстоко переслідуваний.

Дякуємо Богові за дар життя і служіння великого пастиря мовчазної Церкви та молимось за прославу ісповідника віри митрополита Володимира Стернюка.

Медіа-центр КТДС