ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вечір пам'яті блаженного Василія Величковського в КТДС

Вечір пам
Листопад 24 11:44 2017 0 коментарів 615 переглядів

23 листопада 2017 року Божого в КТДС відбувся вечір пам’яті блаженного священномученика Василія Величковського, під час якого брати показали невеличку сценку про один з епізодів життя блаженного, а також пригадали усім присутнім біографію владики Василія.  

У сценці був показаний один з допитів блаженного Василія Величковського, під час якого йому було висунуто звинувачення у антирадянській діяльності й після цього засуджено на розстріл, але перемінено вирок на заслання в концтабір у Воркуті.

Після звільнення з концтабору отець Василій був таємно висвячений Йосифом Сліпим на єпископа і призначений місцеблюстителем глави УГКЦ в Україні. Але невдовзі владику Василя заарештовують й ув’язнюють вдруге, а через три роки висилають за межі СРСР. Владика відправився до Риму, а згодом до Канади, але через те, що перед звільненням йому було введено смертельну ін’єкцію, блаженний не прожив на волі і року.

На закінчення вечора всі спільно помолились за прославу блаженного Василія та зачислення його до лику святих.

Дякуємо братам за підготування цього чудового вечора, під час якого всі мали можливість ближче познайомитись з життям великого блаженного нашої Церкви.

бр. Гліб Улішак, І курс КТДС