ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вручення стипендії братам-семінаристам від Союзу Українок Америки

Вручення стипендії братам-семінаристам від Союзу Українок Америки
Жовтень 14 18:08 2020 0 коментарів 891 переглядів

У середу, 14 жовтня, на свято Покрову Пресвятої Богородиці ректор КТДС прот. Петро Жук вручив братам-семінаристам стипендії від Союзу Українок Америки (Ukrainian National Women’s League of America).

 Кожного року Київська Трьохсвятительська духовна семінарія отримує матеріальну допомогу у вигляді стипендій на навчання студентів зі Сходу та Півдня України. Цю благодійну акцію Союз Українок Америки проводить в рамках програми «Духовне відродження України».

У своєму подячному слові до організації UNWLA ректор КТДС прот. Петро Жук наголосив:"Цьогоріч наша семінарія святкує уже 10 річницю свого відновлення! Її функціонування було б неможливим без наших друзів, без усіх тих, хто від початків нас підтримує, допомагає зростати і виховувати майбутніх душпастирів Церкви тут, на центрально-східних теренах нашої Батьківщини!"

Щиро дякуємо всім українкам Америки і просимо, щоб Пресвята Владичиця Богородиця покривала Вас своїм покровом і охороняла кожного дня,  давала сили і натхнення творити діла милосердя на добро Христової Церкви та українського народу.

бр. Олександр Рішко, IV курс