ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Візит Блаженнішого Любомира та його звернення до братів з нагоди початку нового навчального року (додано відео)

Візит Блаженнішого Любомира та його звернення до братів з нагоди початку нового навчального року (додано відео)
21 19:45 2016 0 коментарів 832 переглядів

20 вересня семінарійна спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії мала особливу нагоду отримати благословення та послухати мудрого й завжди щирого слова Блаженнішого Любомира.

У своїй промові колишній Глава УГКЦ подякував Богові, що зміг прийти у навечір’я свята Різдва Пресвятої Богородиці й побути зі всіма присутніми. Блаженніший привітав з початком чергового навчального року, особливо братів першого курсу, для яких навчання у даному закладі принесе багато нового та несподіваного.

 Цікавим та змістовним було побажання з яким Архиєпископ-емерит звернувся до братів: «Ви тут не лише для того, щоб набути знання, але й щоб стати кращими людьми, Божими людьми, таким має бути кожен священик. Він зобов'язаний мати не лише знання, але мусить вміти бути ближчим до Бога. Важливо, щоб ви не тільки набули багато важливого професійного знання, але щоб зробили великий поступ для зближення до Господа нашого, Вчителя нашого, Ісуса Христа. Цього, дорогі брати, я вам сердечно бажаю. Дай Боже, щоб цей і кожен наступний рік були для вас великою нагодою рости у знанні та рости духом, у святості».

У свою чергу ректор семінарії о. Петро Жук додав, що за сьомий рік існування семінарії Блаженніший завжди підтримує студентів на початку навчання і ніколи не залишає їх без духовного супроводу, за що ми всі сердечно дякуємо.  

Бр. Роман Сухоруков, V курс КТДС

https://www.youtube.com/watch?v=fyXJpEg4Hnc&feature=youtu.be