ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Візит Блаженнішого Любомира до КТДС

Візит Блаженнішого Любомира до КТДС
16 15:57 2017 0 коментарів 725 переглядів

11 лютого, напередодні семінарійного празника Трьох Святителів, на Велику Вечірню з литією у стіни Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії завітав Блаженніший Любомир.

 Після Великої Вечірні з литією, на якій владика Василій Тучапець, екзарх Харківський, уділив піддияконські свячення братові Олегу Рибчаку, Блаженніший Любомир звернувся до братів-семінаристів, сестер та отців зі словом, у якому пригадав усім присутнім про постаті святих великих архиєреїв Василія Великого, Йоана Золотоустого та Григорія Богослова, які є небесними покровителями семінарії. Він зазначив, що ми покликані наслідувати у святості цих великих святих. «Хтось із вас, можливо, і стане святителем, - сказав Блаженніший Любомир, - але головне, щоб ви були святими».

Блаженніший Любомир є засновником і духовним батьком Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії і його мудрі батьківські слова завжди дарують радість і мир та надихають на поглиблення духовного життя.

Після теплої промови Блаженнішого Любомира, брати підкріпили свої сили вечерею і продовжили святкування свята Трьох Святителів Утренею, яку відслужив отець Павло Савка.

Дякуємо Блаженнішому Любомиру за те, що ніколи не оминає увагою семінарійну спільноту, за те, що завжди готовий промовити до братів, які у викликах свого життя іноді так потребують мудрих настановляючих слів нашого батька і засновника, чекаємо наступних зустрічей і бажаємо йому міцного здоров’я і витривалості на многая літа!

 

медіа-центр КТДС