ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Виїзні реколекції братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» КТДС (додано відео)

Виїзні реколекції братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» КТДС (додано відео)
13 17:24 2016 0 коментарів 650 переглядів

Для братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» початок нового навчального року розпочався з дуже цікавої, а головне важливої події – реколекцій. За доброю традицією їх проводили у лісі, де протягом вихідних ми не лише роздумували над діянням Бога у нашому житті, але й чудово проводили час, спілкуючись один з одним. Цього річ духовні науки давав ієромонах Лука Буняк ЧСВВ, який і  провів з братією майже три дні, розділяючи разом не лише молитву, але й таборовий побут. 

бр. Михайло Крамар, ІІІ курс КТДС

Ми мали змогу відчути дію Слова Божого в спільноті, і перебуваючи в Ньому зробити крок до усвідомлення Божої святості, та людської гріховної реальності. Слухаючи науки побудовані на Слові Божому відчували Його силу, яка змінювала свідомість, торкала серце, відкривала правду про нас, освітлювала темні куточки нашого нутра, і таким чином викликала як глибокі радісні відчуття Його любові, так  іноді й болісні переживання усвідомлюючи правду про себе.

Перебуваючи в дружній та люблячій спільноті ми з легкістю ділились тим що Бог нам відкриває, командною працею дбали про наше перебування в лісі та його організацію, дарували незабутню радість один одному нашими талантами та просили в Бога благословення  для нового навчального року та сили для нашого служіння в цьому році.

бр. Іван Мікловш, IV курс КТДС

Це вже треті мої реколекції у яких я беру участь. Реколекції на природі є особливі в тому, що під час них втрачається відчуття часу. Все відбувається у свій час немає поспіху, що маємо розпочати все чітко у певній годині. Саме через це ніхто не поспішає і через здається, що ре колекції тривають не два дні, а цілий тиждень. Під час цих реколекцій ми не зберігаємо мовчанки і це дає можливість краще пізнати братів, які з тобою кожного дня поруч моляться, вчаться в семінарії, але завжди не вистачає часу, щоб поспілкуватись.

бр. Ярослав Павлюк, VI курс КТДС

Ці реколекції були не тільки часом для духовного відновлення та збагачення, а також моментом для зближення кожного з учасників братства. Розмови, які ще раз мотивували нас праці в духовному житті. Також в одного з братів під час ре колекцій було день народження, тому ми спільно молилися і дякували Богу за його життя. Час проведений разом дав можливість кожному переосмислити себе і відношення до інших.

бр. Іван Височанський, ІІ курс КТДС 

https://www.youtube.com/watch?v=z9PsXuF91A8&feature=youtu.be