ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо з уродинами владику Степана Менька!

Вітаємо з уродинами владику Степана Менька!
19 11:54 2019 0 коментарів 664 переглядів

Сьогодні, 19 вересня 2019 року Божого, владика Степан Меньок, екзарх Донецький, святкує свої уродини. З цієї нагоди вся наша семінарійна спільнота - отці-настоятелі на чолі з ректором отцем Петро Жуком,  сестри та брати - хоче висловити слова вітання.

Ваше преосвященство! В цей святковий день - день вашого 70-річного ювілею - дозвольте подякувати вам за Вашу невтомну працю, жертовне служіння та батьківську опіку. Знаємо, що через збройний конфлікт на Сході України Ви не маєте доступу до своєї катедри й знаходитесь у вигнанні, але продовжуєте духовно окормляти душі, довірені Вам Церквою, пам'ятаємо про вашу увагу до нашої спільноти, яку ви повсякчас виявляєте попри поважний вік та нелегкі обов'язки єпископа. 

Дорогий владико Степане! Сьогодні ми дякуємо Богові за дар Вашого життя, покликання і служіння і просимо в Нього для Вас щедрих дарів. Молимось також за весь Донецький екзархат, за вірних, до чиїх домівок прийшла війна, за священників, що продовжили своє служіння на окупованих територіях. Віримо, що всемилостивий Господь благословить Україну миром, а Вам за Вашу служіння віддячить сторицею та сотворить многая і благая Літа!

Владика Степан Меньок несе єпископське служіння на Сході України з 2002 року (до 2014 року як екзарх Донецько-Харківський), а в 2010 році став одним із засновників нашої семінарії. Зараз в КТДС навчається 7 семінаристів, що готуються до служіння в Донецькому екзархаті, вже двоє випускників нашої семінарії несуть священиче служіння під проводом владики Степана. 

Спільнота КТДС