ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо владику Богдана (Дзюраха) з уродинами!

Вітаємо владику Богдана (Дзюраха) з уродинами!
22 13:20 2018 0 коментарів 850 переглядів

Сьогодні, 20 березня, свої уродини святкує преосвященний владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, довголітній викладач Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Із цієї нагоди вся семінарійна спільнота щиро вітає преосвященного владику Богдана і бажає йому великого Божого миру, правдивої радості, добра і любові.

Владико Богдане, у цей святковий день, вітаючи Вас з уродинами, висловлюємо Вам щиру подяку за добрий приклад справжнього християнського життя, за Ваше архипастирське служіння, яке так сумлінно виконуєте, та за Ваше добре слово, мудрі поради і науку, якими щедро ділитеся, викладаючи лекції у нашій семінарії. 

Нехай Господь завжди допомагає Вам у здійсненні Вашого нелегкого архипастирського служіння, провадить Своїми святими дорогами, щоденно обдаровуючи Своєю благодаттю. Нехай Пречиста Діва Марія повсякчасно молиться за Вас та заступається перед Богом, випрошуючи потрібних ласк і благ на многая і благая літа!

Спільнота КТДС

Коментарі


вл. Богдан вл. Богдан (29.03.2018 22:29)

Щире спасибі, дорогі Отці і Браття, за Вашу зичливість, пам'ять, вітання і молитву! Нехай Господь пошле усім нам світло, щоб пізнати Його святу волю, і благодатну силу, щоб втілити цю волю Божу у нашому житті! Прошу і надалі пам'ятати мене у Ваших молитвах та від серця усіх Вас благословляю!