ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо владику Богдана (Дзюраха) в День народження

Вітаємо владику Богдана (Дзюраха) в День народження
20 15:10 2017 0 коментарів 1241 переглядів

Сьогодні, 20 березня 2016 року, адміністратр Патріаршої курії, cекретар Синоду Єпископів УГКЦ Владика Богдан (Дзюрах) святкує день свого народження.

Щиро вітаємо Владику від імені всієї спільноти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ. Дякуємо Богу за дар Вашого життя та бажаємо Вам завжди бачити Божу дорогу, щоб бути добрим провідником на шляху до Істини. Наснаги Вам та щедрих дарів та радості від щоденного служіння Христовій Церкві.

Дякуємо Богові, що так явно показує нам цінність людського життя в особі Владики Богдана. Розуміємо, що в кожної особи є свій шлях, яким вона не лише сама йде до Бога, але й заохочена багатьма дарами допомагати в цьому іншим. 


Владико Богдане, Ви достойно прийняли високе покликання архієрея та віддано служите Христовій Церкві. У Ваших руках бачимо світло, яке дає нам відвагу і певність простувати за ним до Правди. За це Вам щиро дякуємо, бо достойно оцінили свій батьківський дар для духовних дітей.


Бажаємо Вам щедрих Божих ласк та многих і благих літ життя!

 

Біографічна довідка:


Народився Владика Богдан (Дзюрах) 20 березня 1967 року у селі Гірське Миколаївського району Львівської області. Після закінчення у 1984 році середньої школи навчався у Львівському ПТУ харчової промисловості.


З 1985 до 1987 рік служив у війську.


У 1990 році вступив до Духовної семінарії у Дрогобичі. Згодом вивчав теологію у вищих духовних навчальних закладах Європи: у Варшаві, Страсбурзі, Інсбруці та Римі. Здобув ступінь доктора теології.


17 березня 1991 року був рукопокладений на священика. 19 серпня 1995 року склав вічні обіти у Львівській провінції Чину Найсвятішого Ізбавителя (ЧНІ).


У подальшому виконував різноманітну душпастирську працю, займався педагогічною та викладацькою діяльністю в Україні та поза її межами. Під час свого перебування у Львові входив до складу Ради Центру духовної допомоги особам з особливими потребами, був координатором душпастирської опіки ув'язнених, допомагав священикам Реабілітаційного центру «Джерело» для дітей, хворих на церебральний параліч, надавав душпастирську опіку жіночим згромадженням, провадив реколекції тощо.


21 грудня 2005 року проголошений Єпископом-помічником Києво-Вишгородської архієпархії. Архієрейська хіротонія відбулася 15 лютого 2006 року в Архікатедральному соборі Святого Юра у Львові. Святителі - Блаженніший Любомир, Високопреосвященний Владика Ігор Возьняк та Преосвященний Владика Юліян Вороновський.


У 2006 році обраний Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ.


29 липня 2009 року призначений керівником Адміністрації Патріаршої курії УГКЦ.

 

Медіа-центр КТДС