Вітаємо сестер мироносець в день пам'яті їх покровительки святої рівноапостольної Марії Магдалини

Вітаємо сестер мироносець в день пам
Серпень 03 20:25 2020 коментарів 627 переглядів

З нагоди пам'яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, яка є покровителькою згромадження сестер мироносиць, які служать в нашій спільноті, в семінарійному храмі відслужили велику Вечірню з Литією. Після богослужіння отець-рекор Петро Жук подякував сестрам за служіння і приклад ревного християнського життя.

Дорогі сестри, прийміть від нас щирі вітання. Сьогодні по-особливому бажаємо вам великої радості, Божого миру та любові, витривалості, натхнення і всякого добра. Нехай Господь завжди зігріває ваші серця своєю любов’ю і милосердям і щоденно тішить вас своєю присутністю. Нехай Господь додає вам сил і допомагає у всіх добрих справах, веде своїми стежками до святості. Хай Пречиста Діва Марія оберігає вас, неустанно молиться за вас і провадить до Господа. А ваша покровителька св. Марія Магдалина хай випросить у Бога для вас і вашого Згромадження щедрих Божих ласк та всіх необхідних благ!

Окрім вітань, висловлюємо щиру подяку за Ваше постійне служіння. Дякуємо Господеві за вашу милу присутність, працю, підтримку та допомогу. Нехай Господь благословляє вас і дарує многих і благих літ життя!

Спільнота КТДС