ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо економа семінарії прот. Андрія Дорчака з іменинами!

Вітаємо економа семінарії прот. Андрія Дорчака з іменинами!
Грудень 13 10:54 2017 0 коментарів 409 переглядів

Сьогодні, 13 грудня, свята Церква вшановує пам’ять святого всехвального апостола Андрія Первозванного. Із цієї нагоди ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії прот. Петро Жук від імені всієї спільноти привітав економа семінарії прот. Андрія Дорчака та братів-семінаристів, які носять ім’я славного Христового апостола Андрія і яких є семеро у нашій семінарії.

У своєму вітальному слові отець-ректор пригадав, що святий апостол Андрій по-особливому вшановується на наших українських теренах. Ті, які мають честь називатися іменем Андрій, мають гідного і славного покровителя, який поширював Євангельську звістку по всьому світу, у тому числі й на наших українських землях.

Отець-ректор прот. Петро Жук, привітавши отця-економа прот. Андрія Дорчака, висловив йому щиру подяку за ревне невтомне служіння, яке він здійснює для нашої семінарії. Сьогодні вся семінарійна спільнота приєднується до цих слів подяки і бажає прот. Андрію великої радості, наснаги, віри, надії та любові.

Нехай Божий мир завжди буде у Вашому серці, Божа благодать провадить і допомагає. Нехай Пречиста Діва Марія молиться за Вас і постійно по-материнському опікується Вами! Хай всемилостивий Господь щедро обдаровує Вас різними благами і ласками на многая і благая літа!

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла