ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відкриття Катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі (додано відео)

Відкриття Катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія  при парафії Пресвятої Тройці УГКЦ с. Княжичі (додано відео)
17 16:07 2016 0 коментарів 684 переглядів

Сьогодні, 17 вересня 2016 р.Б., в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбулося урочисте відкриття Катехитичної школи свв. рівноап. Кирила і Методія. Все розпочалося молитвою і благословенням питомців катехитичної школи, яку провів ректор семінарії прот. Петро Жук, голова Катехитичної комісії Київської архиєпархії.

У своїй промові отець зазначив: «Одним із шляхів пізнання Господа є вивчення про Нього. Тому сьогодні я сердечно вітаю наших перших дітей на нашій парохії Пресвятої Тройці, які починають свій навчальний рік. Вітаю також і дорослих, з якими ми також будемо мандрувати пізнанням Правди. Наша катехитична школа навчатиме не тільки дітей, а й дорослих. Катехитичне навчання та недільну школу ми присвячуємо святим рівноапостольним Кирилу і Методію. Нехай вони провадять нас і дають силу й натхнення, захищають наших дітей, просвітлюють наші уми на розуміння Бога. Сердечне Вам спасибі, що ви відгукнулися».

            Опісля відбулося урочисте відкриття школи з процесійним внесенням ікони покровителів святих Кирила і Методія.

Після того як всіх присутніх поділили на три вікових групи – 3-6 років, 7-13 років, які готуються до Першої Сповіді та Урочистого Причастя та молодь і дорослі, розпочався перший урок.

 

бр. Дмитро Кудін, V курс КТДС

https://www.youtube.com/watch?v=SGur-ywlIho&feature=youtu.be