ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відійшов у вічність владика Андрій Сапеляк

Відійшов у вічність владика Андрій Сапеляк
Листопад 06 23:54 2017 0 коментарів 1113 переглядів

Сьогодні відійшла у вічність видатна людина, великий муж Церкви, отець Другого Ватиканського Собору – єпископ Андрій Сапеляк.

Владика Андрій народився 13 грудня 1919 на Перемишлянщині, у 1949 році отримав священичі свячення, вступивши попередньо до згромадження салезіян. Будучи священиком Андрій Сапеляк став першим ректором Української малої семінарії у Франції. У 1961 році ієромонаха Андрія Сапеляка іменовано єпископом для українців-католиків Аргентини. Владика Андрій став першим греко-католицьким єпископом Аргентини і сумлінно продовжував своє служіння протягом 36 років. У 1997 році владика Андрій повертається в Україну й очолює пасторальну місію отців-салезіян в місті Верхньодніпровську (Дніпропетровська область), а у 2014 році переїжджає до Винників (Львівська область), де 6 листопада 2017 року на 98 році обірвалося його життя.

Зокрема для нашої семінарії особливо приємним є спогад про те, що у листопаді 2014 року владика Андрій проводив день духовної віднови для спільноти КТДС.

Від усієї спільноти КТДС на чолі з ректором отцем Петром Жуком і отцями-настоятелями висловлюємо щирий жаль з приводу смерті владики Андрія. Молимося за упокій душі новопреставленого архієрея Андрія і віримо, що, відійшовши по вічну нагороду до Небесного Отця, владика буде заступатися своїми молитвами за наші душі. Вічная пам’ять!

спільнота КТДС