ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Гурт "МетаНоя" виступив на XV фестивалі "Аскольдів Глас"

Гурт "МетаНоя" виступив на XV фестивалі  "Аскольдів Глас"
Грудень 19 19:48 2016 0 коментарів 1036 переглядів

17 грудня 2016 року Божого у приміщенні Актового залу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбувся XV фестиваль-конкурс духовної пісні “Аскольдів глас”.

Організатором всеукраїнського міжпарафіального фестивалю незмінно виступили парафія св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі (УГКЦ). Цього року на сцені виступали сольні виконавці з всієї України віком 13-18 років.

Перед початком фестивалю виступив з промовою та вділив благословення ректор Київської трьохсвятительської духовної семінарії протоієрей Петро Жук. Отець зокрема відзначив, що цей фестиваль - одна з квіточок у великому вінку мистецько-культурних заходів нашої України.

Цього вечора на сцені фестивалю виступали молоді солісти і солістки з Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Полтавщини, Черкащини, Вінниччини та Київщини. Гурт “МетаНоя” Київської трьохсвятительської духовної семінарії також виступив гостем на цьому фестивалі. І хоча семінаристи виступили у неповному складі, вони гарно додали музичної барви і прикрасили музичну програму фестивалю піснями “Добра і неба” та “Христос посеред нас!”. Про це свідчили радісні обличчя глядачів залу, приємні коментарі ведучих свята Анастасії Друзюк та В’ячеслава Матяш, а також відгуки професійних журі зокрема Галини Бабій.

Важливо відзначити, що протягом наради жюрі відбувся благодійний аукціон на збір коштів для лікування українських військовослужбовців.

Після нагородження переможців та підбивання підсумків настоятель парафії митрофорний протоієрей Ігор (Онишкевич) подякував всім виконавцям і нагадав, що головна мета конкурсу — підтримувати і передавати з покоління в покоління пам’ять про князя Аскольда — предтечі хрещення України-Руси. Тому вимога до конкурсантів співати першу пісню про легендарного князя є не просто умовою, а обов’язковою вимогою. Також митрофорний протоієрей подякував тим конкурсантам, які в своїх піснях віддали належне сучасним героям України і додав: "Ми маємо пережити це і просити в Бога миру". Нагадаємо, що гурт “МетаНоя”, який існує вже більше року, активно приймає участь в житті нашої Церкви. 

бр. Юрій Іленков, ІI курс КТДС