ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відбулася вистава про Патріарха Йосифа Сліпого у м. Києві на парафії Пресвятої Трійці (Оболонь)

Відбулася вистава про Патріарха Йосифа Сліпого у м. Києві на парафії Пресвятої Трійці (Оболонь)
05 20:40 2017 0 коментарів 391 переглядів

2 квітня брати-семінаристи Київської Трьохсвятельської духовної семінарії відвідали парафію Пресвятої Трійці на Оболоні у м. Києві, де мали нагоду помолитися з парафіянами Божественну Літургію та презентувати виставу з нагоди 125-річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого «Тернистий шлях Йосифа Сліпого».

Семінаристи своєю виставою представили величну й незламну постать Патріарха Йосифа Сліпого. Було зроблено наголос на життєвий період ув’язнення Патріарха,  який 18 років провів у концтаборах.  «Із сорока років свого священства він провів сімнадцять років у тюрмі. У довгій історії Церви є мало людей, які так довго терпіли. У первісній церкві християн кидали левам, прибивали до хрестів, палили на вогні. Одначе ці тортури тривали  коротко в порівнянні з довгим ув’язненням, тортурами душі і тіла, яким піддають Архиєпископа Сліпого вже майже половину його сорокалітнього священства» - так про Патріарха писав у своїм «Слові» Кардинал Кушінг з Бостону.

У подячному слові адміністратор парафії ієр. Андрій Бонис наголосив на  тому, що сьогодні є дуже важливий день, а саме: святкування 40-річчя архиєрейської хіротонії Архиєпископа-емерита Блаженнішого Любомира (Гузара), яку уділив Патріарх Йосиф Сліпий. І наголосив на тяглості єпископського передання,  адже Блаженніший Любомир був свідком архипастирства Патріарха Йосифа.

Парафіяни були задоволені і відкрили для себе постать Блаженнішого Йосифа, та усвідомили,  який великий вклад в нашу церкву вніс цей ісповідник віри. Дякуємо отцю Андрію та парафіянам за добру атмосферу, посмішки та слова подяки, якими нас так щедро обдаровували.

бр. Дмитро Кудін, V курс КТДС