ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відбулася приміційна Божественна Літургія нововисвяченого отця Ярослава Павлюка

Відбулася приміційна Божественна Літургія нововисвяченого отця Ярослава Павлюка
23 17:46 2019 0 коментарів 546 переглядів

Сьогодні, 23 травня 2019 року Божого, у стінах храму нашої семінарії відбулася приміційна Божественна Літургія нововисвяченого отця Ярослава Павлюка, який завітав до своєї alma mater, в котрій навчався з 2011 року і завершив своє навчання у 2017. Отець приїхав, щоби тут, у своїй семінарії, де він зростав духовно та формувався у правді Христового вчення, разом із цілою семінарійною спільнотою подякувати Господеві за нелегкі, але приємні та щасливі роки навчання та формації, та можливість служити людям, які є спраглі Божого слова та потребують допомоги.

Опісля урочистої Літургії слова привітання та подяки промовив отець-ректор Петро Жук. У своєму зверненні він згадав чудові роки навчання отця Ярослава, його поведінку, яка завжди була зразковою, його колосальний талант до фотозйомки, покору, послух та добрий приклад для прийдешніх поколінь.

Дорогий отче, щиро радіємо за Вас, що Ви відкрилися на Божий голос, який вибрав Вас, свого улюбленого сина, для поширення тої Благої Вістки, слова Божого та невтомної праці у Божому винограднику!

Нехай Всемислостивий Господь дарує Вам міцного та світлого духу, аби гідно та ревно служити Христовій Церкві, яка так чекає та прагне мати добрих і гідних для наслідування священиків!

бр. Марко Коберинко, III курс