ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

В екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ відбулися традиційні щомісячні молитовні чування

В екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ відбулися традиційні щомісячні молитовні чування
Грудень 09 20:53 2017 0 коментарів 634 переглядів

Чувайте… Це не є заклик ігнорувати сон. Це заклик бути уважними та підготовленими до зустрічі з Господом у будь-якій секунді нашого життя. Для кожного християнина чувати значить боротися проти «сну» – байдужості стосовно молитви, Божого слова, любові до інших людей. Така чуйність вимагає відваги почати працювати над собою та головне – витривати протягом цілого життя. Нам тому не залишається нічого іншого, ніж чувати кожного дня! Тому й ви будьте готові, бо Син Чоловічий прийде тієї години, що про неї ви й не думаєте… Ісус нас закликає до уважності та чуйності тому, що хоче нам допомогти розпізнати речі, події та людей, котрі нас приводять ближче до Нього, а також і ті, котрі нас від Нього віддаляють. Тому вчімося бути чутливими та уважними до Його присутності!

8 грудня 2017 р. Б. в екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ відбулися молитовні чування, які провели брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Чування розпочалися Божественною Літургією. По молитві всі присутні могли трішки зігрітися, випивши гарячого чаю. Опісля ми мали змогу молитися Святим Письмом за допомогою методу «Lectio Divina», роздумуючи над уривком з книги Буття (Бут. 3, 1-15). У процесі молитовного читання всі брали активну участь і ділилися своїми роздумами та переживаннями.

На закінчення молитовної зустрічі брати-семінаристи провели молитву «Teize». Дякуємо ректорату нашої семінарії, братам-організаторам, а також кожному парафіянину за присутність та активну участь! До нових молитовних зустрічей!

Бр. Микола Зінченко, V курс