ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

В семінарії відслужили молебень та благословили дітей із с. Княжичі на початок навчального року

В семінарії відслужили молебень та благословили дітей із с. Княжичі на початок навчального року
02 20:07 2016 0 коментарів 761 переглядів

1 вересня у стінах КТДС ознаменувалося досить цікавою подією. Сьогодні до нашої спільноти завітали діти з с. Княжич, щоб отримати благословення на початок нового навчального року. Хлопці і дівчата були учасниками літнього табору, що у серпні цього року проходив у нашій семінарії, а сьогодні прийшли, щоб з молитвою розпочати чергову мандрівку у країну знань.

В молебні, який відслужив ректор семінарії – прот. Петро Жук, ми просили Духа Святого щоб був з цими маленькими серцями, щоб відкривав їм натхнення пізнавати Бога, а також найрізноманітніші науки, які зустрінуться на їх дорозі до знань. Також молились і за їхніх батьків.

«Сьогодні, коли ми молимося за наших дітей Господь нам обіцяє Утішителя. Дуже часто наші діти є нашими утішителями. Дивимося на їхні здобутки, кроки, як вони виростають, і тоді втішаємось цим. І та радість є дуже велика. Нехай Господь Бог дає нашим дітям того правдивого Утішителя – Свого Духа, який прийшовши в серце кожної людини, дає їй сили і натхнення розвиватися» - зазначив у проповіді прот. Петро.

Після закінченні молебню отець ректор окропив прихожан свяченою водою та вручив їм пам’ятні образки. «Нехай через Духа Святого наші діти дорослішають, обминають всякі труднощі та незгоди. Нехай їхні серце і ум відкриваються до пізнання і Божої, і світської науки – тої, яка пізніше окреслить вінок їхнього життя. Дасть їм натхнення жити, творити, здобувати. І нехай Дух Святий повсякчасно буде з нашими дітьми» – сказав на закінчення отець.

Бр. Михайло Крамар, ІІІ курс КТДС