В стінах КТДС відбувся англомовний табір "Columbus Day"

В стінах КТДС відбувся англомовний табір "Columbus Day"
Листопад 11 22:00 2018 коментарів 1029 переглядів

10 листопада 2018 року Божого з благословення ректорату КТДС на чолі з отцем Петром Жуком в стінах семінарії відбувся англомовний табір "Columbus Day". Протягом дня діти разом із батьками поглиблювали свої знання англійської мови та Божого Слова.

Довгоочікуаний день розпочався з Божественної Літургії, яку очолив префект з навчальної частини КТДС отець Роман Островський. На завершення молитви отець Роман побажав організаторам табору успіхів у справі поширення англійської мови та Христової науки.

Хоч табір був одноденним, підготовка до нього розпочалась ще задовго до цього дня: аніматорками та аніматорами була розроблена програма табору, знайдені відеоматеріали, виготовлені елементи художнього оформлення навчальних класів. У проведенні табору були задіяні учасники Школи Англомовних Християнських Аніматорів (ШАХА): брати-семінаристи та запрошені волонтерки-аніматорки.

Діти були розділені на шість груп відповідно до рівня знань англійської мови та за допомогою відеоматеріалів, пісень, майстер-класів та ігор мали нагоду по-новому відкрити для себе англійську мову. Особливістю цього табору було те, що одночасно з дітьми в ньому брали участь і батьки, для яких була підготована окрема програма. Неочікуваним приємним сюрпризом для учасників став невеличкий концерт семінарійного гурту "МетаНоя", під час якого і діти, і батьки отримали багато позитивних емоцій та натхнення на подальші заняття.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення англомовного табору "Columus Day": Релігійній Організації українців католиків Америки "Товариство Святої Софії" та голові пані Ірині Іванкович, ректору КТДС отцю Петрові Жуку та усьому ректоратові, аніматорам та аніматоркам, братам-семінаристам, які забезпечували фото- та відеозйомку та всім, хто підтримував нас молитвою, а насамперед - батькам, які привели своїх дітей, розуміючи важливість знання англійської мови та християнського виховання. До нових зустрічей!

Медіа-центр святого архангела Гавриїла, КТДС