ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

В Київській семінарії триває дитячий табір

В Київській семінарії триває дитячий табір
03 21:14 2016 0 коментарів 779 переглядів

Ось уже третій день у нашій семінарії море гамору, шуму, веселих посмішок, ігор, танців та пісень. І причина цьому досить проста – у нас триває дитячий християнський табір, організатором якого є Катехитична комісія Київської архиєпархії, на чолі з прот. Петром Жуком, за фінансової підтримки Патріаршої Катехитичної комісії згідно програми літнього таборування, розробленої Катехитично-педагогічним інститутом УКУ.

Участь у таборі беруть діти з с. Княжичі, а також прихожани наших київських парохій. Серед учасників табору є чимало дітей військовослужбовців, учасників АТО та малозабезпечених сімей, які приїхали сюди, щоб відпочити. А який може бути відпочинок без Бога? Без Бога і відпочинок – не відпочинок! Саме в такому ключі і проводять час наші діти. Розпочинати день з молитви, брати участь у Святих тайнах Сповіді та Євхаристії, роздумувати про Боже Милосердя на катехизаціях, співати гарних пісень і переплітати все це з активним відпочинком – що може бути краще!

 

Нехай праця всіх, хто долучався до організації цього відпочинку піде на більшу Славу Божу і користь душ всіх, хто взяв участь у таборі.

 

 

Бр. Михайло Крамар,  ІІІ курс КТДС