ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Урочисте завершення семестру у Київській семінарії

Урочисте завершення семестру у Київській семінарії
Грудень 31 10:24 2016 0 коментарів 499 переглядів

І ось вже добігає до кінця даний Богом 2016 рік. По всьому світу люди підбивають підсумки року, що минає, а також намагаються будувати плани на майбутній рік, який, як надіємось принесе нам довгоочікуваний мир.

А це також означає, що і наша спільнота (точніше її більша частина) має відправитись на зимові вакації. Навчання першого семестру вже за плечима. Хтось нарешті здав свою першу, третю, а хтось вже і майже останню сесію у стінах семінарії. І лиш тепер можна із чистою совістю і спокійною душею вирушати по своїх домівках, несучи радісну Різдвяну звістку до своїх родин.

Сьогодні вранці офіційне завершення навчального семестру розпочалось святковою Божественною Літургією, яку очолив прот. Петро Жук, ректор семінарії, 

Від усієї Київської Трьохсвятительської духовної семінарії щиро вітаємо усіх наших читачів та друзів із Різдвом Христовим та різдвяними святами. Дякуємо за те, що Ви завжди є з нами! Зичимо всім святкового настрою, радості, миру та любові. Нехай ці чесноти наповняють Ваші душі та серця, які в свою чергу будуть розносити їх поміж Вашими рідними та знайомими, щоб ніхто в новому році не лишився сумним.

бр. Павло Тимів, Медіа-центр КТДС