Уперше семінарійна спільнота та парафіяни храму Пресвятої Трійці відсвяткували Новий Рік разом

Уперше семінарійна спільнота та парафіяни храму Пресвятої Трійці відсвяткували Новий Рік разом
Січень 01 18:28 2019 коментарів 1055 переглядів

Новий, 2019 рік, у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії цього разу зустріли зовсім незвично. Парафіяльна та семінарійна спільнота разом проводжала Старий та зустрічала Новий Рік.

Святкування розпочалися із подячного молебня за годину до Нового Року, який попровадив прот. Петро Жук у співслужінні із отцем-префектом Інокентієм Волошином. Отець-ректор у проповіді наголосив, що спосіб, у який цьогоріч вірні нашого храму зустрічають Новий Рік є цілком відмінним від звичного. "Минулі роки ми накривали столи і чекали, коли годинник проб'є дванадцяту годину. Але ми християни розуміємо, що не від магічних чисел змінюється щось в природі, і що ця ніч є нічим не особливіша від інших, які ми переживаємо", - сказав отець Петро.

За словами отця, молячись подячний молебень на Новий Рік, вірні робили дві речі: дякували Богові за прожитий рік, бо вдячність означає бути вірним у малому, а друга - просили благословення на наступний рік, адже все є в руках Божих.

О дванадцятій годині вірні та семінаристи разом урочисто зустріли Новий Рік, після чого розпочалася трапеза, приготована зусиллями всієї спільноти, та святкова програма з танцями, конкурсами, іграми та переглядом цікавих відеороликів.

Свято пройшло у гарній сімейній атмосфері. Цей новий досвід спільного святкування, ділення радістю зустрічі Нового Року дозволив поєднати серця і душі двох спільнот - отців і братів-семінаристів та сім'ї парафіян - у одну християнську родину.

брат Мар'ян Довганик, II курс