ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Заздрості провели п’яту благодійну школу англійської мови

У Заздрості провели п’яту благодійну школу англійської мови
22 09:40 2019 0 коментарів 365 переглядів

З 14 липня по 3 серпня 2019 року в Музейно-меморіальному комплексі ім. патріарха Йосифа Сліпого «Рідна хата» в Заздрості на Тернопільщині пройшла п’ята благодійна літня школа англійської мови. 

Студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії щороку беруть участь у літній школі англійської мови. Цього року представляв нашу спільноту брат Павло Тимів, семінарист 5-го курсу.

Як повідомлялось раніше, проєкт, організатором і головним спонсором якого є Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А), ініційовано у 2015 році для дітей із родин учасників АТО, переселенців, дітей-сиріт і семінаристів вищих духовних семінарій.

Упродовж трьох тижнів 32 юнаків і дівчат з Івано-Франківської, Київської, Львівської, Тернопільської, Харківської, Донецької, Луганської, Одеської областей та АР Крим вивчали англійську мову на п’яти рівнях: базовому, початковому, середньому, вищому та найвищому. Лекції вели викладачі-волонтери зі США, Канади і студенти, які навчалися у США за програмою FLЕХ: Віра Грабчук, Яніна Ковальчук, Тарас Малюжинський та Ірина Іванкович.

У програмі були багатопланові заняття із граматики, розмовної мови, читання, розуміння зі слуху, майстерності писання, адаптованої літератури.

Ось як описує свої враження від цьогорічної школи наш брат Павло: "Я дуже вдячний товариству "Свята Софія" за те, що маю можливість ось уже втретє брати участь у літній англомовній школі. Це місце є особливим для мене, бо тут ми всі живемо як справжня родина, тут я зустрів багато нових друзів. Я вірю, що цей досвід корисний важливий для мене, адже я не лише вдосконалюю своє знання англійської мови, а й вчуся праці з молоддю."

Джерело: 

http://news.ugcc.ua/video/u_zazdrostі_proveli_pyatu_blagodіynu_shkolu_anglіyskoi_movi_87046.html