ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У семiнарiї вiдбулося свято Святого Миколая

У семiнарiї вiдбулося свято Святого Миколая
Грудень 19 11:19 2017 0 коментарів 1367 переглядів

19 грудня ціла наша Церква відзначає пам’ять великого святого, чудотворця, милого кожному, і великому, і малому. Звичайно ж йдеться про святого Миколая архиєпископа Мирлікійського, про якого ми дізнаємося вже з дитячих років. Він через руки добрих людей приносить подарунки для всіх чемних дітей.

Не минув і нашої спільноти святий Миколай. 18 грудня семінарійна спільнота з нашими парафіянами з села Княжичі та гостями нашого храму розпочали вшанування святого Миколая, спільно помолившись Велику Вечірню, яку очолив прот. Микола Семенишин. На цій молитві були присутні брати-семінаристи та близько 20-ти дітей, які були зі своїми батьками. Молитва кожного з присутніх була дуже щирою і піднесеною, бо кожному було за що подякувати Господеві та випросити у Нього дарів, щоб могти чинити діла милосердя, аби заповнити ними своє серце.

Опісля була вистава для наймолодших парафіян про те, що ми покликані робити добро на зразок святого Миколая. Але чи часто ми слухаємо того ангела, який підказує нам не лінуватись і докладати зусиль, щоби зробити комусь якусь навіть дрібницю... Малеча з нетерпінням чекала зустрічі з Чудотворцем. І згодом вони його зустріли, співаючи пісню «Ой хто, хто Миколая любить». Миколай приділив увагу кожному наймолодшому з присутніх. Діти розказували йому віршики, співали пісень, а святий Миколай роздавав подарунки. Також брати семінарії, дітвора та батьки виконали музичну композицію «Миколай бородатий». Подарувавши солодощі і великим, і малим, святий Миколай не барився, бо повинен ще навідатися до тих, хто був чемним протягом року.

Завершилося дійство подячним словом отця-ректора, який висловив вдячнiсть батькам та їхній малечі, які попри важкі погодні умови змогли дібратися до храму, щоб вшанувати молитвою святого Миколая та розділити з нами радість цього свята. Отримавши благословення, парафіяни з великим трепетом в серці та посмішкою на обличчі вирушили до своїх домівок в очікуванні подарунка під подушкою в ніч з 18 на 19 грудня.

Дякуємо всім братам-організаторам вистави, парафiянам нашого храму та святому Миколаю, який не оминув нашого села. Молимось до великого святого та просимо його особливого заступництва.

бр. Василь Морозовський, I курс