ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У с.Княжичі пройшла благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»

У с.Княжичі пройшла благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»
Грудень 20 13:36 2016 0 коментарів 536 переглядів

18 грудня 2016 року Божого у с. Княжичі пройшла благодійна акція «Миколай про тебе не забуде». Метою даного заходу було привітати малозабезпечені сім’ї села, а також сім’ї учасників АТО із цим радісним святом добра та любові. 

Ініціатором акції є «Братство введення в храм Пресвятої Богородиці», яке існує при нашій семінарії. Для реалізації задуму потрібно було чимало праці, але завдяки настоятелям семінарії, семінаристам, парохії та багатьом людям доброї волі нам вдалося відвідати не одну оселю та принести туди чимало усмішок і радісних емоцій. 

Вчорашній день був справді насиченим, адже у списку святого Миколая було близько 70 осель, які навіть не підозрювали, що сьогодні в гості до них завітає Чудотворець. Нас зустрічали радо, приймали з великим подивом та щирою радістю, яку було важко приховати. Діти ніяковіли, дорослі часто не могли зрозуміти що відбувається, але безперечно ніхто не жалкував. За отримані подарунки Миколай просив дітей, щоб вони потішили його віршем, піснею, або загадками. А на кінець заохочував до чинення добра своїм рідним, друзям, та сусідам, адже воно завжди повертається сторицею. На згадку про несподіваний візит робилися фотографії, які трохи згодом помічники святого Миколая розішлють на поштові адреси людей. 

Дане свято стало можливим завдяки спискам малозабезпечених сімей, які надала нам сільська рада.  Висловлюємо щиру вдячність сільському голові Петренку Віктору Івановичу, за сприяння даній ініціативі та бажанню подальшої співпраці, секретарю – Тітареву Роману Юрійовичу та голові бюджетної комісії, депутату – Углач Натілії Анатоліївні, за супровід при розвезенні подарунків.             

Завдяки старанню не однієї пари рук кожна сім’я отримала:

М’яку іграшку для кожної дитини – зібрали брати-семінаристи, їх сім’ї та парохіяни храму Святої Тройці (парохія при семінарії);

Пакунок солодощів, іконку Святого Миколая та Різдвяну свічку – закупила Київська Трьохсвятительська духовна семінарія;

Калач – пожертвувала місцева пекарня «Княжий хліб» в особі директора Олени Анатоліївни Дитинюк. 

Дитяче Святе Письмо «Бог говорить до своїх дітей» – дар  Катехитичної комісії Київської архиєпархії в особі прот. Петра Жука.

Нехай Всемилостивий Господь, за молитвами Святого Чудотворця Миколая щедро Благословить кожного, хто у будь-який спосіб долучився до реалізації даного задуму. Імен учасників акції є звичайно значно більше, і хоч вони не згадані у цьому списку, проте є всі знані у Бога, який за всяке добро винагороджує. 

Акція «Миколай про тебе не забуде» показала , що спільними силами зможемо зробити більше добра та принести чимало радості тим, хто її сьогодні справді потребує.

Медіа-центр братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці»