ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи КТДС взяли участь в освяченні місця під храм у Маріуполі

Семінаристи КТДС взяли участь в освяченні місця під храм у Маріуполі
20 15:22 2016 0 коментарів 467 переглядів

19 вересня семінаристи Київської Трьохсвятителької духовної семінарії прийняли участь в урочистості освячення наріжного каменя та хреста під забудову храму Преображення ГНІХ у місті Маріуполь. Освячення здійснив владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький. До заходу долучилися також і вірні. Громада Переображення Господа Нашого Ісуса Христа вже давно добивалась у місцевої влади земельної ділянки під храм, тому закладення наріжника під будівництво церкви стало для них довгоочікуваною подією.

Увінчала урочистість архієрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Степан (Меньок), до якої долучилися брати-семінаристи КТДС. У своїй проповіді, владика окреслив сьогоднішню ситуацію в Україні, згадав про героїв Небесної Сотні та підкріпив свої думки влучними цитатами зі Святого Письма.

Допоки буде тривати будівництво храму Преображення Господа Нашого Ісуса Христа, богослужіння відбуватимуться у каплиці, що в помешканні о. Ростислава Спринюка.

Дякуючи всім за допомогу та сприянні у виділенні земельної ділянки, ми твердіше стоїмо в надії і просимо у Бога допомоги, щоб громада УГКЦ у Маріуполі таки мала власний храм.

бр. Юрій Іленков, ІI курс КТДС