ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У м. Самборі відбулись молитовні чування за мир в Україні

У м. Самборі відбулись молитовні чування за мир в Україні
24 20:16 2016 0 коментарів 1481 переглядів

23 серпня 2016 р. Б. семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії: д-н Павло Савка, бр. Дмитро Кудін, бр. Роман Сухоруков, бр. Андрій Хомен, бр. Іван Височанський у м. Самборі, Львівської області, при парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, провели молитовні чування за мир в Україні. Темою чувань були слова Христа: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт 5,7).

Розпочалося наше моління Божественною Літургією, яку відслужив отець Тарас Рисей, духівник спільноти УМХ. Опісля люди мали можливість послухати науку на тему: «Милосердя, як вияв любові до ближнього», яку проводив бр. Дмитро Кудін. Далі ми молилися вервицю з розважаннями та наміреннями всіх бажаючих. Пізніше ми мали змогу подивитися відео-ролик «Доторкнись і побач», сюжетом якого є сумна історія маленької дівчинки, улюбленої донечки батьків, що з останніх сил намагаються віднайти гроші на лікування сліпої від народження дитини. І коли здається, що надії вже немає, що в цьому світі панує байдужість та егоїзм, допомога приходить від найменш очікуваних осіб. Даний фільм черговий раз дає можливість зрозуміти, що добрі та щирі люди в цьому світі існують. Переглядаючи ролик, ніхто не залишиться байдужим, і, можливо, не одна сльоза впаде з очей…

Далі була наука на тему: «Василій Великий як свідок милосердя», а надалі чуваючі мали можливість роздумувати над Святим Письмом (Lectio Divina) по уривку від Йоана (3, 1-13) – зустріч  Ісуса з Никодимом. Провідником даних наук був бр. Роман Сухоруков. Відтак відбувся молебень до Христа Милосердного який відслужив д-н Павло Савка. З часом відбувся концерт капеланського гурту «Зорі-роси». Опісля присутні мали унікальну можливість послухати у відео-зверненні світочів нашої Церкви - Блаженнішого Святослава на тему: «Бог кожного з нас любить! Поділіться тією любов'ю з іншими» та Блаженнішого Любомира: «Ісус Христос не казав би нам любити ворогів, якщо б це було неможливим». Завершилися чування Ісусовою молитвою, співом гімну «Боже Великий єдиний» та пусканням Іскри любові.

Брати-семінаристи висловлюють свою подяку декану Самбірському прот. Богдану Добрянському, ієр. Тарасу Рисею, братам Дрогобицької семінарії, самбірській молоді та усім тим хто був небайдужим та мав можливість побути з нами: «Бо де двоє або троє зберуться в Моє Ім'я, там Я серед них» (Мт 18, 20).

бр. Дмитро Кудін, V курс КТДС

бр. Роман Сухоруков, V курс КТДС