ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У КТДС відбувся день духовної віднови

У КТДС відбувся день духовної віднови
04 11:52 2017 0 коментарів 1096 переглядів

У Київській Трьохсвятительській Духовній Семінарії розпочався новий акдемічний рік. По традицїї, яку зберігають духовні навчальні заклади, цей рік ми почали днем духовної віднови, який відбувся в КТДС у неділю, 3 вересня 2017 року.  Цей день відзначається особливим заглибленням у молитву та духовні розважання, які повинні допомогти семінаристу належно увійти в процесс навчання та духовної формацїї.

Провадив цей день духовної віднови отець Микола Семенишин, який був особистим секретарем блаженнішого Любомира Гузара, а від цього навчального року разом з отцем Єронімом Івашківим буде сповнювати служіння духовного провіду семінаристів.

Духовні науки отця Миколи скеровували семінаристів до відкриття в  собі покликання до святості та духовного розвитку. В нашому духовному шляху повинна буди співдія та співпраця нашої особистості і Божої благодаті, яка має на меті наше доростання до святості. Святість це наше призначення, але вона вимагає невтомної праці та наполегливості, які мусимо старанно проявляти на дорозі нашої формації.

Щиро дякуємо отцю Миколі за настанови та впровадження у новий етап нашого духовного шляху та бажаємо доброї та плідної праці у нашій Семінарії.

 бр. Леонід Бізунов, VI курс КТДС