ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Харкові відбулися ієрейські свячення випускника КТДС

У Харкові відбулися ієрейські свячення випускника КТДС
25 13:02 2017 0 коментарів 871 переглядів

23 липня 2017 р. Б., у м. Харкові у нижньому храмі Святих Верховних апостолів Петра і Павла катедрального собору Святого Миколая Чудотворця владика Василій поставляв у ієреї випускника Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ диякона Олега Рибчака. Новопоставлений ієрей Олег є першим священником Харківського екзархату, який свою формацію завершував у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. 
Владика Василь побажав новопоставленому ієрею Олегу, щоб слова апстола Павла, якими звертається він до учня Тимотея, були настановами, як іти шляхом священичого служіння. Перш за все дякувати за дар покликання та просити, щоб бути зразком для вірних : у слові, поведінці, вірі, любові та чистоті. Щоб таким чином отримати благодать спасіння для себе та тих людей до яких Бог покличе.
З нагоди отримання цього великого дару священства від імені всієї семінарійної спільноти, на чолі з отцями-настоятелями бажаємо новопоставленому ієрею Олегові щедрої Божої благодаті, щоб могти це велике служіння виконувати для більшої слави Божої. Щоб Дух Божий провадив Вас дорогами Вашого покликання, наповнював своєю силою та любов'ю, давав мудрість, щоби прожити своє життя свято.

брат Ярослав Павлюк