ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарію відвідали гості з Канади

Семінарію відвідали гості з Канади
26 15:15 2016 0 коментарів 630 переглядів

В суботу, 24 вересня, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітали п. Марта Хомен та п. Надія Борох, які проживають у Канаді. Їхнє серце завжди лине до нашої дорогої України, бо п. Марта та п. Надія мають українське коріння, але через історичні труднощі їхні батьки були змушені покинути Батьківщину.  Наші гості завітавши до свого рідного краю, не оминули і нашої семінарії.

Спільно помолившись  Божественну Літургію, о. Ректор ознайомив гостей з нашою спільнотою, розповів про наші досягнення та труднощі, виклики, з якими ми зустрічаємось. Марта Хомен, бувши неабияк враженою від зустрічі з нами,  подякувала о. Ректору за його нелегкий труд, та всій браті за їхню жертовність, за готовність іти служити в «Серце України», як  це назвала сама п. Марта.

Опісля такого незвичного для нас суботнього  ранку,  подорож наших гостей продовжилась до Алеї Небесної Сотні та Екуменічного храм УГКЦ Непорочного Серця Марії та Українських Новомучеників,  Михайлівського Золотоверхого собору та Софії Київської.

На завершення мандрівки ми, побажали дорогим гостям і надалі такої завзятості та наснаги до життя та  щасливої дороги.

Бр. Михайло Баранець, ІІІ курс КТДС 

https://www.youtube.com/watch?v=j3plOUFVHD4