ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійне Тріо взяло участь у відкритті щорічної акції солідарності Renovabis (Падерборн, Німеччина)

Семінарійне Тріо взяло участь у відкритті щорічної акції солідарності Renovabis (Падерборн, Німеччина)
21 16:00 2019 0 коментарів 442 переглядів

19 травня в Катедральному соборі німецького Падерборна під вокальний супровід Тріо семінаристів Київської Трьохcвятительської духовної семінарії стартувала щорічна акція солідарності німецьких католиків із християнами в центральній і східній Європі – Renovabis.

Урочистому відкриттю передував цілий ряд молитовних, культурних та пізнавальних заходів, у ході яких було представлено кілька показових проектів, які функціонують завдяки фінансовій підтримці Renovabis в Україні, Угорщині та Румунії. Кульмінацією цієї щорічної акції стане загальноцерковний збір коштів у фонд Renovabis на всіх парафіях Німеччини у неділю П’ятидесятниці (Зіслання Святого Духа).

«Благодійна фундація Renovabis і Архиєпархія Падерборн уже багато років підтримують різноманітні пасторальні і соціальні проекти Київської Архиєпархії, тому наша активна участь у такого роду заходах є надзвичайно важлива для подальшого плекання добросовісних відносин із нашими партнерами», – зазначив економом Київської Архиєпархії прот. Іван Сохан, який особисто супроводжував Тріо семінаристів (Андрія Хомина, Юрія і Андрія Шабанових).

прот. Іван Сохан