ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійна спільнота долучилася до вшанування перенесення тлінних останків Т. Шевченка до Канева

Семінарійна спільнота долучилася до вшанування перенесення тлінних останків Т. Шевченка до Канева
23 08:52 2019 0 коментарів 435 переглядів

22 травня 2019 року Божого семінарійна спільнота вшанувала перенесення тлінних останків Т. Шевченка до Канева. Шевченкові поминання у с. Княжичі розпочалися з молитви Панахиди біля пам’ятника. Її очолив о. Інокентій Волошин, префект із дисциплінарної частини КТДС у супроводі семінарійного хору.

Отець, звертаючись у своєму поминальному слові до адміністрації, школярів та громади села, звернув їх увагу до постаті славетного сина української землі Тараса Григоровича Шевченка. Адже навіть далеко  за межами Батьківщини митця, діти українського народу горнуться навколо його постаті, про що свідчить велика кількість пам’ятників Кобзареві по всьому світі. Проповідник нагадав нам, що ми маємо бути достойними синами та доньками цього славетного мужа.

Семінаристи виконали твір «Реве та стогне Дніпр широкий», після чого сільський голова поклав квіти та звернувся словом до громади. В пам’ять про Кобзаря братом-семінаристом був задекламований вірш «Мені тринадцятий минало». Опісля наші хористи виконали «Заповіт». На завершення усі спільно помолилися «Боже великий, єдиний» за Україну.

бр. Ігор Котенко, ІV курс