ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи взяли участь у ІІ-й благодійній літній школі англійської мови

Семінаристи взяли участь у ІІ-й благодійній літній школі англійської мови
25 21:36 2016 0 коментарів 771 переглядів

З 3 по 23 липня 2016 р. Б., в музейно-меморіальному комплексі ім. Патріярха Йосифа Сліпого у Заздрості, на Тернопільщині, пройшла друга благодійна літня школа англійської мови. Як повідомлялось раніше, проект, організатором та головним спонсором якого є Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А), ініційовано минулоріч для дітей з родин учасників АТО, переселенців, дітей-сиріт та семінаристів Тернопільської Вищої духовної семінарії. Цього року організатори залучили також дітей із багатодітних родин та студентів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ. 

Протягом трьох тижнів 19 учасників програми віком від 15 до 21 років з Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Харківської та Черкаської областей вивчали англійську мову на початковому, середньому, вищому та найвищому рівнях. Лекції вели кваліфіковані викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки. Учасники поглиблювали знання мови не лише на заняттях з граматики, розмовної мови, читання, розуміння зі слуху, майстерності писання, але й під час перегляду та обговорення кінофільмів, караоке та класів з американської кухні. Окрім традиційного способу навчання за підручником, інструктори використовували ігрові та мультимедійні методи із застосуванням новітніх технологій. Над усе, учасники програми мали неповторну нагоду спілкуватися живою англійською мовою, пізнати американську історію, культуру й традиції. Організатори подбали й про духовний вимір: в програмі школи були щоденні молитви, вервиця, Хресна дорога, Божественна Літургія англійською мовою, проща до Зарваницької Божої Матері. 

У п’ятницю, 22 липня, учні складали письмовий та усний іспит з опрацьованого під час школи матеріалу. Пополудні о. Мартин Хомів відслужив для молоді Хресну дорогу й провів катехитичну науку. Увечері відбувся прощальний пікнік та вечірка.

У суботу, 23 липня, пройшла церемонія закриття школи. Божественну Літургію англійською мовою відслужив о. Мартин Хомів. Під час урочистої частини учасники курсу отримали дипломи та подарунки від організаторів. Слова привіту до молоді надіслав Блаженніший Любомир Гузар. Директор школи Ірина Іванкович висловила сподівання, що час, проведений на батьківщині Патріярха Йосифа Сліпого, принесе учасникам школи видимі духовні та інтелектуальні плоди.

До активної співпраці у проведенні літньої школи долучилися Тернопільсько-Зборівська митрополія УГКЦ, Українська Католицька Освітня Фундація в Чікаґо, Фундація Українського Вільного Університету та Українська кредитова кооператива в Нью-Йорку. 

Брати-семінаристи КТДС висловлюють щиру подяку директору школи Ірині Іванкович за запрошення та можливість взяти участь в англомовній школі. Нехай Ваша праця та служіння буде Богом благословенним та приносить радість Вам і ближнім.  

Джерело: Прес-служба Товариства «Свята Софія» США