ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи взяли участь у СУМівському благодійному таборі

Семінаристи взяли участь у СУМівському благодійному таборі
16 16:00 2016 0 коментарів 1790 переглядів

З 1 по 12 серпня на спортивно-оздоровчій базі «Ровесник», біля Червонограда, відбувся Благодійний табір Спілки української молоді для дітей переселенців та для дітей бійців АТО.

Були діти, які втратили своїх рідних: хто батька, хто брата, чи дядька. Є діти переселенці, батьки яких теж в АТО. За два роки праці з дітьми, що на собі пережили війну, організатори побачили, що в родинах бійців через пережиті біль і тривоги і неможливість справитися з усім цим, є свого роду неприязнь до переселенців.Тому одним із завдань на таборі було здружити цих дітей і зробити все можливе, щоб в майбутньому уникнути конфлікту. Тут були діти з різних куточків України: Чернігівщини, Дніпровщини, Хмельниччини, Донбасу та Галичини. Вік наймолодших був лишень 5 років, а найстаршим було по 15.

В програмі табору була катехизація, співання українських пісень, інтегративні танці та, звичайно, гутірки про великих українських науковців, музичні інструменти, театр, та ще багато цікавинок. Табір відвідували фронтмен гурту Мері, представники сучасної прози та видавництв. Учасники табору, окрім того, що ставили театральні сценки, мали також можливість створити власний мультфільм, для цього приїхали спеціалісти мультиплікатори із Дніпра. Та, мабуть, найбільшою популярністю у дітей користувались спеціалісти-кінологи разом із своїми чотирилапими товаришами. Окрім цього була також піша мандрівка для старшого юнацтва до Червонограда, а також Велика гра-іспит для всіх учасників табору

 

Діти залишали СУМівський табір із позитивними враженнями, а дехто, навіть, всерйоз задумався над тим, щоб приєднатися до Спілки української молоді в майбутньому.

 

Бр. Павло Лоєк, ІІІ курс КТДС

Бр. Олег Климончук, V курс КТДС