ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи відвідали центр соціально-психологічної реабілітації в м. Білій Церкві

Семінаристи відвідали центр соціально-психологічної реабілітації в м. Білій Церкві
03 21:10 2016 0 коментарів 599 переглядів

29 серпня, семінаристи очолювані о. Ігорем Гріщенком в черговий раз відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Злагода" у м. Білій Церкві, цього разу братам допомагала аніматорка з парафії св. Михаїла, що у селі Вільшаники (поблизу Білої Церкви).

Познайомившись із дітьми, брати провели декілька активних ігор. Опісля діти отримали чудову нагоду вивчити «Королівський» банс  та станцювати гуртом під пісню «Україна єдина».

Зустріч продовжилась в одному із навчальних приміщень. Діти за допомогою інтерактивних ігор поглибили своє знання про Бога, а потім, своїми руками створили велику і гарну овечку, яка, сподіваємось, ще довго милуватиме око жителів центру.

Достатньо потанцювавши та вивчивши багато нового про християнство, діти показали свої спортивні здібності в грі-естафеті, а під кінець дня створили дві диво-мумії.

Дякуємо керівництву центру за співпрацю, а отцю Ігорю – за невтомну працю при центрі, та за чудову можливість для семінаристів попрактикуватись у капеланстві при таких центрах.

Бр. Павло Лоєк ІІІ курс КТДС

Бр. Дмитро Кудін V курс КТДС