Семінаристи VІ-го курсу склали бакалаврський іспит з богослов'я

Семінаристи VІ-го курсу склали бакалаврський іспит з богослов
Вересень 17 21:23 2020 коментарів 1142 переглядів

Сьогодні, 17 вересня 2020 року Божого, брати VІ курсу успішно здали богословський екзамен.

 Цей екзамен є підсумковим екзаменом за 5 років вивчення богослов’я в духовній семінарії. Він свідчить про те наскільки добре семінарист володіє знаннями богослов’я. Дякувати Богу, зусилля братів докладені під час підготовки до екзамену не були марні. Усі брати здали цей екзамен. Добре володіли знаннями із тих питань, які вони готували, а також швидко та влучно відповідали на додаткові чи уточнюючі запитання від комісії.

Варто згадати, усіх членів комісії цього бакалаврського екзамену, яку очолили ректор семінарії прот. Петро Жук та віце-ректор о. Роман Островський. Кожен екзаменатор представляв той чи інший предмет, з якого ставили відповідні запитання. Так, серед екзаменаторів були префект з дисципліни о. Інокентій Волошин та викладачі: о. Віталій Храбатин, о. Василь Чудійович, п. Олеся Сулима, о. Андрій Боднарук, о. Володимир Мальчин та о. Ігор Гріщенко. Висловлюємо вдячність екзаменаторам за присутність, увагу, а найбільше за внесок, який вони здійснювали у нас протягом навчального процесу та віру у нас.

І найважливіше, дякуємо Богу за покликання, дякуємо Богу за те, що супроводжував нас під час не легкого процесу навчання та підготовки до екзамену, та обдарував нас знаннями, щоб потім могти ділитися ними з людьми, які Його потребують.

Бр. Тарас Микитич VI курс