ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи разом із владикою Богданом (Дзюрахом) побували на парафіях Київської Архиєпархії, де приступали до Плащаниці

Семінаристи разом із владикою Богданом (Дзюрахом) побували на парафіях Київської Архиєпархії, де приступали до Плащаниці
07 16:47 2018 0 коментарів 786 переглядів

Вчора, 6 квітня, у Страсну П’ятницю, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії разом із владикою Богданом (Дзюрахом), о. Андрієм Хім'яком та сестрами Служебницями НДМ відвідали різні парафії Київської Архиєпархії, щоб приступити до Плащаниці і помолитися перед Гробом Господнім.

Отож після спільної молитви Єрусалимської утрені у Патріаршому Соборі семінаристи разом із владикою Богданом вирушили до парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі.

Опісля, приступили до Плащаниці і помолилися за українських воїнів в екуменічному храмі Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ. Перед тим як вирушити далі усі наблизилися до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, де перед хрестом помолилися за Україну «Боже, великий єдиний».

Наступним місцем, куди ми завітали, був храм св. Василія Великого, що на Львівській площі. Помолившись і приступивши до Плащаниці, ми залишили храм та вирушили далі.

Після цього, ми прибули до храму св. Миколи Доброго, що на Подолі. Опісля ж поїхали до м. Бровари, до парафії Трьох Святителів, де також проспівавши тропар «Благообразний Йосиф», приступили до Плащаниці.

Останнім «пунктом» був семінарійний храм Пресвятої Тройці, куди завітав преосвященний владика Богдан (Дзюрах), о. Андрій Хім'як та сестри Служебниці НДМ.

Традиція приступати до Плащаниці у різних храмах, на різних парафіях – давня. У деяких містах християнська молодь збирається, щоб у цей день, у Страсну П’ятницю, поклонитися Ісусові і поцілувати святу Плащаницю, відвідуючи різні храми свого міста.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла