ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи провели дитячий християнський табір «Дорогою милосердя» в селі Вільшаники поблизу Білої Церкви

Семінаристи провели дитячий християнський табір «Дорогою милосердя» в селі Вільшаники поблизу  Білої Церкви
31 22:08 2016 0 коментарів 934 переглядів

З 25 по 29 липня біля м. Біла Церква при парафії святого Арх. Михаїла (Селекція) відбувся табір для дітей «Дорогою милосердя. Моя мандрівка з Ісусом та друзями». Гаслом табору були слова Христа: «Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» (Лк 6, 36). Щодня провідники вивішували розпорядок із новими активностями для дітей та новою цитатою  котрогось із, справді, милосердних людей.

Розпочинався день із спільної Божественної Літургії для дітей та прихожан парафії. Пізніше, згідно із розпорядком, були рухливі ігри на свіжому повітрі, співання пісень або школа танцю. Також діти мали чудову можливість поглибити свої знання про милосердя, а дехто, й, познайомитись із християнським розумінням шляху «Misericordia». Але ж який табір без гуртків? На гуртках діти робили овечок, рамки для образків, а також відкритки для своїх батьків.

Варто зазначити неабиякі творчі здібності дітей, адже всі радо брали участь в інсценізації Біблійних притч, за допомогою пантоміми. Юні актори, потомившись, мали чудову нагоду подивитись мультфільми-притчі та фільм «Доторкнись і побач» в невеликому імпровізованому кінозалі. Неймовірний шквал емоцій викликала Велика гра (квест), яка стимулювала дітей згадати діла милосердя, Божі заповіді, Святі Таїнства, а також позмагатись у розгадування загадок та співанні українських пісень.

Другого дня табору після полудня відбулась зустріч із волонтерами Червоного Хреста. Вони поведи для дітей тренінг із надання першої медичної допомоги, а також інтерактивний урок щодо покращення навичок будування команди та  праці в ній.

В 4-ий день табору відбувся концерт для батьків. Діти показували навички, якими оволоділи упродовж табору, а також дарували багато посмішок та тепла своїм рідним та організаторам. Батьки та діти взяли участь у чині відновлення хресних обітів і наново підтвердили свою єдність з Христом. Упродовж усього таборування на єктеніях Літургії табір молився в різних наміреннях: за батьків, друзів, хресних батьків, за свої потаємні бажання-перлинки, які Христос може і хоче виконати.

Зі слів учасника табору Захара:

«На таборі було весело, брати находили чим зайнятися, були різні ігри…»

А  на запитання: «Що ж найбільше запам’яталось і сподобалось?» - хлопець відповів: « Все!»

Щиро дякуємо отцю Ігорю Гріщенку за таку чудову можливість провести час із дітьми та показати їм, нагадавши водночас собі, Милосердного Отця та дорогу Любові Христа.

Бр. Павло Лоєк, ІІІ курс КТДС

Бр. Дмитро Кудін, V курс КТДС