ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи послужили у с. Щітки (Вінничина)

Семінаристи послужили у с. Щітки (Вінничина)
20 14:38 2019 0 коментарів 413 переглядів

У неділю, 19 травня 2019 року Божого, на парафії святого Миколая с. Щітки, що на Вінничині, відбулась знаменна подія.

Владика Богдан Дзюрах відвідав громаду, у якій майже дванадцять років тому відслужив (у новоствореній тоді парафії) першу Архиєрейську Літургію.

Зустрічали архиєрея парох парафії протоієрей Микола Дуркалець із духовенством Вінницького Протопресвітерства і численними парафіянами та гостями. Перед початком Богослужіння був освячений кивот, що його як подарунок від жертводавців із Тернополя привіз о. Михайло Хрипа, а відтак розпочалась урочиста Літургія в новому храмі.

Під час Божественної Літургії єпископ звернувся до вірних зі словами підтримки і вдячності, пригадавши особу праведного Йосифа з Ариматеї, і навівши слова з молитви на освячення кивота: «Щоб воно було достойним місцем, новим гробом і оселею для святих і животворящих таїнств Пресвятого Тіла і чесної Крови Твоєї».

Спів у новому храмі звучав від семінарійного гурту МетаНоя, який із благословення ректора Київської Трьохсвятительської духовної семінарії приїхав на наше свято.

По завершені всі присутні мали можливість насолодитись співом семінаристів КТДС, що лунав під час фуршету з нагоди урочистості.

Повідомив прот. Микола Дуркалець